Meer fiets voor je geld
Je budget hoeft niet groter te worden om groter te dromen.
Met een tweedehands leasefiets komt er plots meer binnen bereik.

Waarom circulair leasen?
Een circulaire leasefiets heeft al wat kilometers in de benen, maar is professioneel nagekeken en helemaal klaar voor een nieuwe ronde.
Omdat de aankoopprijs lager ligt dan bij een vergelijkbare nieuwe fiets, krijg je binnen hetzelfde leasebudget meer mogelijkheden. Een fiets die anders net buiten bereik lag? Die komt plots een stuk dichterbij.
Meer fiets voor hetzelfde budget, nieuwe kilometers inbegrepen.
Helm op, en gaan!
Bestel je tussen 24 augustus en 24 september 2026 een circulaire leasefiets via E-bis of Upway? Dan krijg je een ABUS Purl-Y fietshelm ter waarde van € 89 cadeau*. Bevestig je offerte binnen de actieperiode en de helm rijdt gewoon mee.
*Maximaal 1 helm per leasecontract. Cyclis Bike Lease behoudt zich het recht voor om de actie vroegtijdig te beëindigen of aan te passen bij onvoorziene omstandigheden.

Zo kies je je circulaire leasefiets
Snuffel tussen de fietsen
Bekijk het aanbod bij Ebis of Upway en vraag een offerte voor de fiets waar jij blij van wordt.
Bestel via My.Cyclis
Bezorg ons de offerte via My.Cyclis en keur de officiële leaseofferte goed vóór 24 september.
Klaar voor nieuwe kilometers
Na goedkeuring zetten wij alles verder in beweging. Zodra je fiets klaarstaat, kan je vertrekken.
Kies je circulaire fiets via de e-shops van onze partners
Circulaire fietsleasing
Duurzamer onderweg
Gerefurbishte fietsen
Direct beschikbaar
Voordeliger leasen
Klaar voor ronde twee
Minder verspilling
Betrouwbaar opgeknapt
Sociale impact
Betaalbare leaseoptie
Slimmer leasen
Direct beschikbaar
Meer fietsplezier
Tweedehands als eerste keuze
Groener trappen
Veelgestelde vragen
Wat is een circulaire leasefiets?
Een circulaire leasefiets is een professioneel nagekeken tweedehandsfiets die klaar is voor heel wat nieuwe kilometers.
Elke fiets is maximaal 4 jaar oud, heeft maximaal 10 000 km op de teller en minstens 80% batterijcapaciteit.
Zo geef je een sterke fiets een volgend hoofdstuk én kan je binnen hetzelfde leasebudget soms kiezen voor betere specificaties of een model uit een hogere categorie.Hoe bestel ik mijn circulaire leasefiets?
Kies je fiets bij E-bis of Upway en vraag een offerte. Upload de offerte in My.Cyclis en wij bezorgen je een officiële leaseofferte om goed te keuren. Zodra ook je werkgever de leaseofferte goedkeurt, bestellen wij je fiets!
Tot wanneer kan ik deelnemen aan de actie?
De actie loopt van 24 augustus tot en met 24 september 2026. Om deel te nemen moet je de leaseofferte binnen die periode bevestigen.
Zolang jij de leaseofferte bevestigt binnen die periode, mag je werkgever ook na 24 september definitief goedkeuren. Het moment waarop jij bevestigt is dus bepalend.Geldt de helmactie ook via een fietshandelaar uit het Cyclis-netwerk?
Nee. Je kan wel een circulaire fiets vinden via een fietshandelaar uit ons netwerk, maar de gratis ABUS-helm geldt alleen voor circulaire fietsen aangeboden via E-bis of Upway.
Wil jij de meest
geïnformeerde fietser zijn?
Schrijf je in op onze nieuwsbrief.
Ontvang net als 2000+ fietsers
alle fietsnieuwtjes en fietstips.
En geen schrik, wij houden ook niet van spam!
.cc-nieuwsbrief-container .ginput_container_email{
position: relative !important;
}
.cc-nieuwsbrief-container .arrow-icon {
position: absolute !important;
right: 15px !important;
top: 50% !important;
transform: translateY(-50%) !important;
cursor: pointer;
}
.cc-nieuwsbrief-container .gform-footer input[type="submit"] {
opacity: 0 !important;
}
/*
.ginput_container_consent {
list-style: none;
padding: 0;
margin: 0;
}
.ginput_container_consent label {
font-size: 12px;
font-weight: 400;
text-transform: none;
width: 80%;
}
.ginput_container_consent input[type="checkbox"] {
display: none;
}
.custom-checkbox {
width: 20px;
height: 20px;
border: 2px solid var(--bricks-color-cwjxcs);
border-radius: 4px;
position: relative;
cursor: pointer;
margin-right: 10px;
}
.custom-checkbox:after {
content: '';
position: absolute;
width: 16px;
height: 16px;
background-color: var(--bricks-color-cwjxcs);
opacity: 0;
transition: opacity 0.2s ease;
background-image: url('data:image/svg+xml;utf8,<svg xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" viewBox="0 0 24 24" fill="white"><path d="M20.285,6.709l-11.5,11.5l-5.285,-5.285l-1.415,1.415l6.7,6.7l12.9,-12.9l-1.415,-1.415Z"/></svg>');
background-size: 16px 14px;
}
input[type="checkbox"]:checked + .custom-checkbox:after {
opacity: 1;
}*/$(document).ready(function() {
// Append the arrow icon after the email input field
$('.cc-nieuwsbrief-container .ginput_container_email').append('<span class="arrow-icon"><img src="https://acceptatie.cyclis.be/wp-content/uploads/2024/09/arrow-right.e3b61b.svg" alt="Submit" /></span>');
// Add click event to the arrow icon to trigger form submission
$('.cc-nieuwsbrief-container .arrow-icon').on('click', function() {
$('.cc-nieuwsbrief-container .gform-footer input[type="submit"]').click();
});
});